Een leuke vakantiewoning direct aan de kust in Noord-Holland. Duinerei A102 is een modern appartement geschikt voor 4 personen. Geniet van de zon, zee en het strand zoals het bedoeld is tijdens uw vakantie in Groote Keeten.
De woningen in de Duinerei hebben een schitterende ligging aan de rand van de duinen, op slechts 500 meter van het mooie strand. Geen lange files naar de kust, maar op je gemak door de duinen slenteren.
De woning van circa 70m2 is zeer compleet uitgerust en van alle gemakken voorzien. Duinerei A102 is gelegen op de eerste verdieping van het complex. De woning beschikt over een mooie lichte woonkamer met open keuken. De keuken is volledig uitgerust met o.a. vaatwasser, combioven, senseo en toaster. De badkamer heeft een wc, bad en aparte douche. De douche is geheel gelijkvloers.
Uniek aan dit appartement is de "bedkast". De woning beschikt over een slaapkamer voor 2 personen en in de woonkamer twee volwaardige uitklapbare bedden. Hierdoor is de woning zeer geschikt voor 4 personen. U klapt 's ochtends eenvoudig de bedden weer omhoog en 's avonds weer omlaag.
In de inpandige berging staat een wasmachine,er is een gezamelijke fietsenstalling en nog een extra berging voor enkele strandspullen.
Er is een lift aanwezig.
Persoonlijk én met veel zorg geselecteerd, in meer dan 10 jaar heeft team LekkerNaarZee een breed assortiment vakantiehuizen opgebouwd in de regio Callantsoog.
Omdat we zelf woonachtig zijn én een lange geschiedenis hebben met de regio kunnen wij u de fijnste plekjes adviseren. Schroom niet om contact op te nemen, want uw wens is onze uitdaging!
De vriendelijke groeten vanuit Callantsoog!